Plugins - Code Snippets - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (395 entries)

en: Insert PHP Code Snippet
nl: Voeg PHP code snippets in

en: WPCode (Insert Headers and Footers)
nl: WPCode (Voeg headers en footers in)

en: Header Footer Code Manager
nl: Header footer code manager

en: Unknown upload error.
nl: Onbekende upload fout.

en: A PHP extension stopped the file upload.
nl: Een PHP extensie heeft het uploaden van bestanden gestopt.

en: Failed to write file to disk.
nl: Opslaan van bestand naar schijf is mislukt.

en: Missing a temporary folder.
nl: Een tijdelijke map ontbreekt.

en: No file was uploaded.
nl: Geen bestand geüpload.

en: File was only partially uploaded.
nl: Bestand is slechts gedeeltelijk geüpload.

en: File exceeds the MAX_FILE_SIZE directive.
nl: Bestand overschrijdt de MAX_FILE_SIZE directive.

en: File exceeds the upload_max_filesize directive.
nl: Bestand overschrijdt de upload_max_filesize directive.

note: translators: %s: file name
en: Invalid XML in file %s
nl: Ongeldig XML in bestand %s

en: Untitled Snippet
nl: Snippet zonder titel

note: translators: %s: file name
en: No snippets found in file %s
nl: Geen snippets gevonden in bestand %s

note: translators: %1$s: file name, %2$s: error message
en: Invalid JSON in file %1$s: %2$s
nl: Ongeldig JSON in bestand %1$s: %2$s

en: Unsupported file type.
nl: Niet ondersteund bestandstype.

en: File not found or is not a valid file.
nl: Bestand niet gevonden of is geen geldig bestand.

en: No snippet data provided for import.
nl: Geen snippetgegevens beschikbaar voor import.

note: translators: %d: number of snippets
en: Found %d snippet ready for import. | Found %d snippets ready for import.
nl[0]: Er is %d snippet klaar voor import.
nl[1]: Er zijn %d snippets klaar voor import.

en: No valid snippets found in the uploaded files.
nl: Geen geldige snippets gevonden in de geüploade bestanden.

note: translators: %1$s: file name, %2$s: error message
en: Error parsing %1$s: %2$s
nl: Fout bij het parsen van %1$s: %2$s

note: translators: %s: file name
en: Invalid file type for %s. Only JSON and XML files are allowed.
nl: Ongeldig bestand format voor %s. Alleen JSON en XML bestanden zijn toegestaan.

note: translators: %1$s: file name, %2$s: error message
en: Upload error for file %1$s: %2$s
nl: Uploadfout voor bestand %1$s: %2$s

en: Invalid file upload data.
nl: Ongeldige bestand upload gegevens.

en: No files were uploaded.
nl: Er zijn geen bestanden geüpload.

en: Cookie check failed
nl: Cookie controle mislukt

en: Whether to import to network table
nl: Of importeren naar netwerk tabel

en: Action to take when duplicate snippets are found
nl: Actie om te ondernemen bij het vinden van dubbele snippets

en: Array of snippet data to import
nl: Array van snippetgegevens om te importeren

en: Selected snippets <strong>trashed</strong>.
nl: Geselecteerde snippets <strong>naar prullenbak verplaatst</strong>.

en: Snippet <strong>trashed</strong>.
nl: Snippet <strong>naar prullenbak verplaatst</strong>.

note: translators: %s: Undo URL.
en: Selected snippets <strong>trashed</strong>. <a href="%s">Undo</a>
nl: Geselecteerde snippets <strong>naar prullenbak verplaatst</strong>. <a href="%s">Ongedaan maken</a>

note: translators: %s: Undo URL.
en: Snippet <strong>trashed</strong>. <a href="%s">Undo</a>
nl: Snippet <strong>naar prullenbak verplaatst</strong>. <a href="%s">Ongedaan maken</a>

en: Selected snippets <strong>permanently deleted</strong>.
nl: Geselecteerde samenvattingen <strong>permanent verwijderd</strong>.

en: Snippet <strong>permanently deleted</strong>.
nl: Snippet <strong>permanent verwijderd</strong>.

note: translators: %s: total number of trashed snippets.
en: Trashed <span class="count">(%s)</span> | Trashed <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Naar prullenbak verplaatst <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Naar prullenbak verplaatst <span class="count">(%s)</span>

en: Network Snippets <span class="count">(%s)</span> | Network Snippets <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Netwerk snippets <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Netwerk snippets <span class="count">(%s)</span>

en: Shared with Subsites <span class="count">(%s)</span> | Shared with Subsites <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Gedeeld met subsites <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Gedeeld met subsites <span class="count">(%s)</span>

en: Move to Trash
nl: Verplaats naar prullenbak

en: Shared with Subsites
nl: Delen met subsites

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Delete Permanently
nl: Permanent verwijderen

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Network Snippet
nl: Netwerk snippet

en: Version
nl: Versie

en: Refresh Versions
nl: Ververs versies

en: Enable the ability to switch or rollback versions of the Code Snippets core plugin.
nl: De mogelijkheid inschakelen om versies van de Code Snippets core plugin te wisselen of terug te draaien.

en: Version Change
nl: Versie aanpassing

en: Refreshed!
nl: Verversd!

en: Refreshing...
nl: Aan het verversen...

en: An error occurred while switching versions. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het wisselen van versie. Probeer het alstublieft opnieuw.

en: An error occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Processing version switch. Please wait...
nl: Verwerkingsversie wisselen. Wacht alstublieft...

en: Switching...
nl: Schakelen...

en: Please select a different version to switch to.
nl: Selecteer alstublieft een andere versie om naar over te schakelen.

en: Switching versions may cause compatibility issues. Always backup your site before switching versions.
nl: Het wisselen van versie kan compatibiliteitsproblemen veroorzaken. Maak altijd een back-up van uw site voordat u van versie wisselt.

en: Available versions updated successfully.
nl: Beschikbare versies geüpdatet met succes.

en: You do not have permission to manage options.
nl: U heeft geen toestemming om opties te beheren.

en: Check for the latest available plugin versions from WordPress.org.
nl: Controleer of de nieuwste versies van de plugin beschikbaar zijn op WordPress.org.

en: Refresh Available Versions
nl: Beschikbare versies verversen

en: Security check failed.
nl: Beveiliging controle mislukt.

en: Switch Version
nl: Wisselversie

en:  (Current)
nl:  (Huidig)

en: Select a version...
nl: Selecteer een versie...

en: Switch to Version:
nl: Schakel over naar versie:

en: Version switch in progress. Please wait...
nl: Er wordt van versie gewisseld. Wacht alstublieft...

en: Current Version:
nl: Huidige versie:

en: Successfully switched to version %s. Please refresh the page to see changes.
nl: Succesvol overgeschakeld naar versie %s. Ververs alstublieft de pagina om de wijzigingen te zien.

en: Already on the specified version.
nl: Al op de opgegeven versie.

en: You do not have permission to update plugins.
nl: U heeft geen toestemming om plugins te updaten.

en: Failed to switch versions. Please try again.
nl: Het is niet gelukt om van versie te wisselen. Probeer het alstublieft opnieuw.

en: Invalid version specified.
nl: Ongeldige versie opgegeven.

en: No target version specified.
nl: Geen doelversie opgegeven.

en: Snippets will be executed directly from files instead of the database.
nl: Snippets worden rechtstreeks vanuit bestanden uitgevoerd in plaats van vanuit de database.

en: Enable file-based execution
nl: Bestandsgebaseerde uitvoering inschakelen

note: translators: 1: constant name, 2: file name.
en: Safe mode is active and snippets will not execute! Remove the %1$s constant from %2$s file to turn off safe mode.
nl: Veilige modus is actief en snippets worden niet uitgevoerd! Verwijder de constante %1$s uit het bestand %2$s om de veilige modus uit te schakelen.

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Upgrade to <span class="badge pro-badge small-badge">Pro</span>
nl: Upgrade naar <span class="badge pro-badge small-badge">Pro</span>

en: Share feedback
nl: Feedback delen

en: Ok
nl: OK

en: Hide notices inviting you to upgrade to Code Snippets Pro.
nl: Verberg berichten die u uitnodigen om te upgraden naar Code Snippets Pro.

en: Hide Upgrade Notices
nl: Verberg upgrade berichten

en: Error message if the snippet code could not be parsed.
nl: Foutmelding als de code van het snippet niet kon worden geparsed.

en: Identifier of condition linked to this snippet.
nl: Identifier van de voorwaarde die aan deze snippet is gekoppeld.

en: This snippet type is only available in Code Snippets Pro
nl: Dit type snippet is alleen beschikbaar in Code Snippets Pro

en: Unknown
nl: Onbekend

note: translators: %s: URL to Code Snippets Pro Docs
en: If you're not sure about the types of snippets you can add, take a look at the <a href="%s">Code Snippets Pro Docs</a> for inspiration.
nl: Als u niet zeker weet welke typen snippets u kunt toevoegen, bekijk dan de <a href="%s">Code Snippets Pro Docs</a> voor inspiratie.

note: translators: %s: URL to Code Snippets Pro Docs
en: You can find out how to enable safe mode in the <a href="%s">Code Snippets Pro Docs</a>.
nl: U kunt vinden hoe u de veilige modus inschakelt in de <a href="%s">Code Snippets Pro Docs</a>.

note: translators: %d: number of snippets
en: Successfully imported %d snippet. | Successfully imported %d snippets.
nl[0]: %d snippet is succesvol geïmporteerd.
nl[1]: %d snippets zijn succesvol geïmporteerd.

en: Create New Snippet
nl: Nieuwe snippet maken

en: Synced cloud data has been <strong>successfully</strong> refreshed.
nl: Gesynchroniseerde cloud gegevens zijn <strong>succesvol</strong>ververst.

en: Update Available
nl: Update beschikbaar

en: Partner image
nl: Partner afbeelding

en: Go to Partner
nl: Ga naar partner

en: Partners and apps
nl: Partners en apps

en: Feature image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Helpful articles
nl: Handige artikelen

en: Latest changes
nl: Laatste wijzigingen

en: Read the full changelog
nl: Lees de volledige wijzigingslog

en: Latest news image
nl: Laatste nieuws afbeelding

en: Read more
nl: Lees verder

en: Latest news
nl: Laatste nieuws

en: Resources and <span>What's New</span>
nl: Gegevensbronnen en <span>Wat is er nieuw</span>

en: Code Snippets Logo
nl: Code snippets logo

en: Other
nl: Andere

en: Bug fixes
nl: Fout oplossingen

en: Improvements
nl: Verbeteringen

en: New features
nl: Nieuwe functies

en: Welcome to Code Snippets
nl: Welkom bij code snippets

[ctx: menu label]
en: What's New
nl: Wat is er nieuw

en: Successfully reset snippets caches.
nl: Succesvol de snippets caches gereset.

en: Use this button to manually clear snippets caches.
nl: Gebruik deze knop om handmatig de caches van snippets te legen.

en: Reset Caches
nl: Reset caches

en: Successfully performed database table upgrade.
nl: Succesvol uitgevoerde database tabel upgrade.

en: Debug
nl: Debuggen

en: Use this button to manually upgrade the Code Snippets database table. This action will only affect the snippets table and should be used only when necessary.
nl: Gebruik deze knop om de code snippets databasetabel handmatig te updaten. Deze actie heeft alleen invloed op de tabel met snippets en moet alleen worden gebruikt wanneer dat nodig is.

en: Upgrade Database Table
nl: Upgrade database tabel

en: Database Table Upgrade
nl: Database tabel upgrade

en: Docs and Support
nl: Documenten en ondersteuning

[ctx: top-level menu label]
en: Go Pro
nl: Ga voor Pro

en: e.g. Remove unused javascript…
nl: bijvoorbeeld ongebruikte JavaScript verwijderen…

en: Name of codevault
nl: Naam van codevault

en: Search by keyword(s)
nl: Zoeken op keyword(en)

en: Search Cloud
nl: Cloud zoeken

en: Search cloud snippets
nl: Cloud snippets zoeken

en: (Note: codevault name is case and spelling sensitive and only public snippets will be shown)
nl: (Opmerking: codevault naam is hoofdletter en spellingsgevoelig en alleen openbare snippets worden getoond)

en: Use the search bar below to search cloud snippets by entering either the name of a codevault or keywords.
nl: Gebruik de zoekbalk hieronder om cloud snippets te zoeken door de naam van een codevault of keywords in te voeren.

en: Learn more about Code Snippets Cloud &rarr;
nl: Meer informatie over code snippets cloud &rarr;

en: See all your public and private snippets that are stored in your Code Snippet Cloud codevault.
nl: Bekijk al uw publieke en private snippets die zijn opgeslagen in uw Code Snippet cloud codevault.

en: Learn more about javascript snippets &rarr;
nl: Meer informatie over JavaScript snippets &rarr;

en: Learn more about style snippets &rarr;
nl: Meer informatie over stijl snippets &rarr;

en: Learn more about content snippets &rarr;
nl: Meer informatie over inhoud snippets &rarr;

en: Learn more about function snippets &rarr;
nl: Meer informatie over functie snippets &rarr;

en: Find more about Pro (opens in external tab)
nl: Meer informatie over Pro (wordt geopend in een externe tab)

en: Thank you for testing this <span class="highlight-yellow">beta version of Code Snippets</span>. We would love to hear your thoughts.
nl: Dank u wel voor het testen van deze <span class="highlight-yellow">beta versie van Code Snippets</span>. We horen graag wat uw gedachten hierover.

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Next page
nl: Volgende pagina

[ctx: paging]
note: translators: 1: Current page, 2: Total pages.
en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: View
nl: Bekijken

en: Please enter a term to start searching code snippets in the cloud.
nl: Voer een term in om te beginnen met zoeken naar code snippets in de cloud.

en: No snippets or codevault could be found with that search term. Please try again.
nl: Er konden geen snippets of codevault worden gevonden met die zoekterm. Probeer het opnieuw.

en: Snippet has not undergone any review yet.
nl: Snippet heeft nog geen beoordeling ondergaan.

en: Snippet has been tested by our AI bot.
nl: Snippet is getest door onze AI bot.

en: Snippet has passed basic review.
nl: Snippet is geslaagd voor basisbeoordeling.

en: Last Updated:
nl: Laatst geüpdatet:

en: Preview this snippet
nl: Bekijk een voorbeeld van deze snippet

en: Snippet Code:
nl: Snippet code:

en: Pro Verified
nl: Pro geverifieerd

en: AI Verified
nl: AI geverifieerd

en: Unverified
nl: Niet gecontroleerd

en: Public
nl: Openbaar

en: Private
nl: Privé

en: Updated
nl: Geüpdatet

en: Invalid action.
nl: Ongeldige actie.

en: Bundles
nl: Bundels

en: Cloud Search
nl: Cloud zoeken

en: Learn more.
nl: Lees verder.

en: Select a snippet to display
nl: Selecteer een snippet om weer te geven

en: Font Size
nl: Lettertype grootte

en: Height
nl: Hoogte

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: Word Wrap
nl: Tekstomloop

en: Highlight Lines
nl: Accentueer regels

en: Styles (CSS)
nl: Stijlen (CSS)

en: Content (Mixed)
nl: Inhoud (gemengd)

en: Functions (PHP)
nl: Functies (PHP)

en: Code Snippet Source
nl: Code snippet bron

en: Select a snippet to show
nl: Selecteer een snippet om te tonen

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Justified
nl: Uitgelijnd

en: Right
nl: Rechts

en: Center
nl: Midden

en: Left
nl: Links

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Processing Options
nl: Verwerkingsopties

en: JavaScript loaded just before the closing &amp;lt;/body&amp;gt; tag
nl: JavaScript geladen vlak voor de afsluitende &amp;lt;/body&amp;gt; tag

en: JavaScript loaded in the site &amp;lt;head&amp;gt; section
nl: JavaScript geladen in de site &amp;lt;head&amp;gt; sectie

en: Administration area stylesheet
nl: Beheergebied stijlen

en: View Full Script
nl: Volledige script bekijken

en: View Full Stylesheet
nl: Volledig stijlblad bekijken

en: Minify snippet output by removing whitespace and optimizing code to reduce load times.
nl: Verklein snippet uitvoer door witruimte te verwijderen en code te optimaliseren om laadtijden te verkorten.

en: Minify Snippet Output
nl: Minimaliseer snippet uitvoer

en: Thanks
nl: Bedankt

en: Notice
nl: Bericht

en: Success
nl: Succes

en: You can now safely remove the free version of Code Snippets
nl: U kunt de gratis versie van code snippets nu veilig verwijderen

en: Could not activate snippet.
nl: Kon snippet niet activeren.

en: Could not activate snippet: code did not pass validation.
nl: Kon snippet niet activeren: code kwam niet door validatie.

note: translators: %d: snippet identifier.
en: Could not locate snippet with ID %d.
nl: Kon geen snippet vinden met ID %d.

en: Sublime Text
nl: Sublieme tekst

en: The set of keyboard shortcuts to use in the code editor.
nl: De set van sneltoetsen om te gebruiken in de code-editor.

en: Allow folding functions or other blocks into a single line.
nl: Toestaan dat functies of andere blokken worden samengevouwen tot één regel.

en: Code Folding
nl: Code vouwen

en: Soft-wrap long lines of code instead of horizontally scrolling.
nl: Soft-wrap lange regels code in plaats van horizontaal scrollen.

en: The number of spaces to indent a block.
nl: Het aantal spaties om een blok te laten inspringen.

[ctx: unit]
en: spaces
nl: ruimtes

en: Disable syntax highlighting when displaying snippet code on the front-end.
nl: Schakel syntax highlighting uit bij het tonen van snippet code op de frontend.

en: Disable Syntax Highlighter
nl: Syntax highlighter uitschakelen

[ctx: unit]
en: rows
nl: rijen

en: Description Editor Height
nl: Beschrijving editor hoogte

en: Default
nl: Standaard

en: Date and time when the snippet was last modified, in ISO format.
nl: Datum en tijd waarop de snippet voor het laatst is gewijzigd, in ISO format.

en: If a network snippet, whether can be activated on discrete sites instead of network-wide.
nl: Als het een netwerk snippet is, kan het worden geactiveerd op afzonderlijke sites in plaats van netwerkbreed.

en: Whether the snippet is network-wide instead of site-wide.
nl: Of de snippet netwerkbreed is in plaats van sitebreed.

en: Relative priority in which the snippet is executed.
nl: Relatieve prioriteit waarin de snippet wordt uitgevoerd.

en: Snippet activation status.
nl: Activeringsstatus van snippet.

en: Context in which the snippet is executable.
nl: Context waarin het snippet uitvoerbaar is.

en: List of tag categories the snippet belongs to.
nl: Lijst met tag categorieën waartoe het snippet behoort.

en: Executable snippet code.
nl: Uitvoerbare snippet code.

en: Descriptive text associated with snippet.
nl: Beschrijvende tekst bij snippet.

en: Descriptive title for the snippet.
nl: Beschrijvende titel voor de snippet.

en: Unique identifier for the snippet.
nl: Unieke identificatie voor de snippet.

en: The snippet could not be deactivated.
nl: De snippet kon niet worden gedeactiveerd.

en: The snippet could not be deleted.
nl: De snippet kon niet worden verwijderd.

en: The snippet could not be updated.
nl: De snippet kan niet worden geüpdatet.

en: Cannot update a snippet without a valid ID.
nl: Kan een snippet zonder geldig ID niet updaten.

en: The snippet could not be created.
nl: De snippet kon niet worden gemaakt.

en: The snippet could not be found.
nl: De snippet kon niet gevonden worden.

en: Script snippets are loaded on the site front-end in a JavaScript file, either in the head or body sections.
nl: Script snippets worden op de front-end van de site geladen in een JavaScript bestand, in de head of body sectie.

en: Style snippets are written in CSS and loaded in the admin area or on the site front-end, just like the theme style.css.
nl: Stijl snippets worden geschreven in CSS en geladen in het beheer gebied of op de front-end van de site, net als het thema style.CSS.

en: Export Code
nl: Exportcode

en: Join our community on Facebook
nl: Word lid van onze community op Facebook

en: Loading edit page…
nl: Laden bewerkingspagina...

en: Search Snippets
nl: Zoek snippets

en: All Snippets
nl: Alle snippets

en: Highlight the line that is currently being edited.
nl: Markeer de regel die momenteel wordt bewerkt.

en: Highlight Active Line
nl: Actieve lijn markeren

en: Modified (oldest first)
nl: Gewijzigd (oudste eerst)

en: Modified (latest first)
nl: Gewijzigd (laatste eerst)

en: Name (Z-A)
nl: Naam (Z-A)

en: Name (A-Z)
nl: Naam (A-Z)

en: Default way to order snippets on the All Snippets admin menu.
nl: Standaard manier om snippets te ordenen in het alle snippets beheer menu.

en: Snippets List Order
nl: Snippets lijst volgorde

en: Show line numbers
nl: Toon regelnummers

en: Insert Snippet Source
nl: Snippet source invoegen

en: Snippet Source Code
nl: Knipsel source code

en: Enable shortcodes
nl: Shortcodes inschakelen

en: Apply formatting
nl: Opmaak toepassen

en: Run PHP code
nl: Draai PHP code

en: Insert Content Snippet
nl: Inhoud snippet invoegen

en: Content Snippet
nl: Inhoud snippet

note: translators: 1: snippet name, 2: snippet edit link
en: %1$s is currently inactive. You can <a href="%2$s">edit this snippet</a> to activate it and make it visible. This message will not appear in the published post.
nl: %1$s is momenteel inactief. U kunt <a href="%2$s">deze snippet bewerken</a> om het te activeren en zichtbaar te maken. Dit bericht zal niet verschijnen in de gepubliceerde bericht.

note: translators: %d: snippet ID.
en: Could not load snippet with an invalid ID: %d.
nl: Kon snippet met een ongeldige ID niet laden: %d.

en: Shortcode for inserting the current year into a post or page..
nl: Shortcode voor het invoegen van het huidige jaar in een bericht of pagina...

en: Current year
nl: Huidig jaar

en: Allows smiley conversion in obscure places.
nl: Maakt smiley conversie mogelijk op onduidelijke plaatsen.

en: Allow smilies
nl: Smilies toestaan

en: Turns off the WordPress admin bar for everyone except administrators.
nl: Schakelt de WordPress beheer balk uit voor iedereen behalve beheerders.

en: Disable admin bar
nl: Uitschakelen toolbar

en: Makes sure that image and file uploads have lowercase filenames.
nl: Zorgt ervoor dat bestandsnamen bij het uploaden van afbeeldingen en bestanden kleine letters hebben.

en: Make upload filenames lowercase
nl: Maak van upload bestandsnamen kleine letters

en: This is a sample snippet. Feel free to use it, edit it, or remove it.
nl: Dit is een voorbeeld snippet. Voel u vrij om het te gebruiken, te bewerken, of te verwijderen.

en: Front-end styles
nl: Front-end stijlen

en: Admin styles
nl: Beheerder stijlen

en: Footer content
nl: Footer inhoud

en: Head content
nl: Head inhoud

en: Single-use function
nl: Functie voor eenmalig gebruik

en: Front-end function
nl: Front-end functie

en: Admin function
nl: Beheer functie

en: Global function
nl: Globale functie

en: Styles
nl: Stijlen

en: Content snippets are bits of reusable PHP and HTML content that can be inserted into posts and pages.
nl: Inhoud snippets zijn stukjes herbruikbare PHP en HTML inhoud die in berichten en pagina's kunnen worden ingevoegd.

en: Function snippets are run on your site as if there were in a plugin or theme functions.php file.
nl: Functie snippets worden op uw site uitgevoerd alsof ze in een plugin of thema functions.php bestand staan.

en: Content
nl: Inhoud

en: Functions
nl: Functies

en: It looks like you don't have any snippets of this type.
nl: Het lijkt erop dat u geen snippets heeft van dit type.

en: If something goes wrong with a snippet, and you can't use WordPress, you can cause all snippets to stop executing by turning on <strong>safe mode</strong>.
nl: Als er iets mis gaat met een snippet, en u kunt WordPress niet gebruiken, dan kunt u ervoor zorgen dat alle snippets stoppen met uitvoeren door de <strong>veilige modus</strong> in te schakelen.

en: Active Snippets
nl: Actieve snippets

note: translators: %s: formatted last modified date
en: Last modified %s
nl: Laatst gewijzigd %s

en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar Pro

en: Upgrade to Code Snippets Pro
nl: Upgrade naar code snippets Pro

en: Find out how to get support with Code Snippets
nl: Ervaar hoe u ondersteuning krijgt met code snippets

en: Change plugin settings
nl: Wijzig plugin instellingen

note: translators: %s: Update PHP URL.
en: Please <a href="%s">upgrade your server to the latest version of PHP</a> to continue using Code Snippets.
nl: <a href="%s">Upgrade uw server naar de laatste versie van pHP</a> om code snippets te kunnen blijven gebruiken.

note: translators: %s: required PHP version number.
en: Code Snippets requires PHP %s or later.
nl: Code snippets vereist PHP %s of later.

en: Another version of Code Snippets appears to be installed. Deactivating this version.
nl: Een andere versie van code snippets lijkt geïnstalleerd te zijn. Deactiveer deze versie.

note: translators: %s: PHP identifier name
en: Cannot redeclare %s.
nl: Kan %s niet opnieuw declareren.

note: translators: %s: PHP interface name
en: Cannot redeclare interface %s.
nl: Kan interface %s niet opnieuw declareren.

note: translators: %s: PHP class name
en: Cannot redeclare class %s.
nl: Kan klasse %s niet opnieuw declareren.

note: translators: %s: PHP function name
en: Cannot redeclare function %s.
nl: Kan functie %s niet opnieuw declareren.

en: Parse error: syntax error, unexpected end of snippet.
nl: Parse fout: syntaxisfout, onverwacht einde van snippet.

note: translators: 1: search query, 2: line number.
en:  for &ldquo;%1$s&rdquo; on line %2$d
nl:  Voor &ldquo;%1$s&rdquo; op regel %2$d

en: No snippets were found matching the current search query. Please enter a new query or use the "Clear Filters" button above.
nl: Er zijn geen snippets gevonden die overeenkomen met de huidige zoekopdracht. Voer een nieuwe zoekopdracht in of gebruik de knop "Filters wissen" hierboven.

en: Modified
nl: Gewijzigd

[ctx: date and time format]
note: translators: 1: date format, 2: time format.
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: Y/m/d
nl: J/m/d

note: translators: %s: Human-readable time difference.
en: %s ago
nl: %s geleden

en: Here you can load snippets from a code snippets export file into the database alongside existing snippets.
nl: Hier kunt u snippets uit een exportbestand van code snippets in de database laden naast bestaande snippets.

en: Here you can add a new snippet, or edit an existing one.
nl: Hier kunt u een nieuwe snippet toevoegen of een bestaande snippet bewerken.

en: Here you can manage your existing snippets and perform tasks on them such as activating, deactivating, deleting and exporting.
nl: Hier kunt u uw bestaande snippets beheren en er taken op uitvoeren zoals activeren, deactiveren, verwijderen en exporteren.

en: Snippets are similar to plugins - they both extend and expand the functionality of WordPress. Snippets are more light-weight, just a few lines of code, and do not put as much load on your server.
nl: Snippets zijn vergelijkbaar met plugins - ze breiden beide de functionaliteit van WordPress uit. Snippets zijn lichter van gewicht, slechts een paar regels code, en belasten uw server niet zo zwaar.

[ctx: menu label]
en: Edit Snippet
nl: Snippet bewerken

note: translators: %s: tag name.
en:  in tag &ldquo;%s&rdquo;
nl:  In tag &ldquo;%s&rdquo;

note: translators: %s: search query.
en:  for &ldquo;%s&rdquo;
nl:  Voor &ldquo;%s&rdquo;

en: It looks like you don't have any snippets.
nl: Het lijkt erop dat u geen snippets heeft.

en: Clone
nl: Klonen

[ctx: snippets]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: snippets]
en: Manage
nl: Beheren

en: Selected snippets <strong>cloned</strong>.
nl: Geselecteerde snippets zijn <strong>gekloond</strong>.

en: Snippet <strong>cloned</strong>.
nl: Snippet <strong>gekloond</strong>.

en: Priority
nl: Prioriteit

en: When the plugin is deleted from the Plugins menu, also delete all snippets and plugin settings.
nl: Als de plugin verwijderd wordt uit het plugin menu, verwijder dan ook alle snippets en plugin instellingen.

en: Complete Uninstall
nl: Volledige deinstallatie

en: Run Once
nl: Eénmalig uitvoeren

en: Snippets &raquo; Settings
nl: Snippets &raquo; instellingen

en: Reset to Default
nl: Herstel naar standaard

en: All settings have been reset to their defaults.
nl: Alle instellingen zijn teruggezet naar hun standaardwaarden.

en: Snippet <strong>executed</strong>.
nl: Snippet <strong>uitgevoerd</strong>.

en: Perhaps you would like to add a new one?
nl: Misschien wilt u een nieuwe toevoegen?

en: Network Only
nl: Alleen netwerk

en: Network Active
nl: Netwerk actief

note: Description of the plugin
en: An easy, clean and simple way to run code snippets on your site. No need to edit to your theme's functions.php file again!
nl: Een eenvoudige, schone en simpele manier om code snippets aan uw site toe te voegen. U hoeft nooit meer uw thema's functions.php te wijzigen!

[ctx: snippet]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Editor Preview
nl: Editor voorbeeld

en: Code Editor
nl: Code editor

en: General
nl: Algemeen

en: Highlight all instances of a currently selected word.
nl: Markeer alle exemplaren van het huidige geselecteerd woord.

en: Highlight Selection Matches
nl: Markeer selectie overeenkomsten

en: Auto-close brackets and quotes when typed.
nl: Sluit haakjes en aanhalingstekens automatisch wanneer ze worden getypt.

en: Auto Close Brackets
nl: Haakjes automatisch sluiten

en: Show line numbers to the left of the editor.
nl: Toon regelnummers aan de linkerkant van de editor.

en: Line Numbers
nl: Regelnummers

en: Wrap Lines
nl: Lijnen omsluiten

en: Indent Unit
nl: Inspring eenheid

en: The width of a tab character.
nl: De breedte van een tab karakter.

en: Tab Size
nl: Tabgrootte

en: Use hard tabs instead of spaces for indentation.
nl: Gebruik harde tabs in plaats van spaties voor inspringing.

en: Indent With Tabs
nl: Inspringing met tabs

en: Theme
nl: Thema

en: Show snippet descriptions on admin pages.
nl: Toon snippet beschrijving op de beheerder pagina's.

en: Enable Snippet Descriptions
nl: Schakel snippet beschrijvingen in

en: Show snippet tags on admin pages.
nl: Toon snippet tags op beheer pagina's.

en: Enable Snippet Tags
nl: Schakel snippet tags in

en: Make the 'Save and Activate' button the default action when saving a snippet.
nl: Maak de 'Opslaan en activeer' knop de standaard actie wanneer een snippet opgeslagen wordt.

en: Activate by Default
nl: Als standaard activeren

en: Clear Filters
nl: Verwijder filters

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Clear List
nl: Lijst wissen

en: Show all tags
nl: Toon alle tags

note: translators: %s: total number of recently activated snippets.
en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Recentelijk actief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Recentelijk actief <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: total number of inactive snippets.
en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Inactief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Inactief <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: total number of active snippets.
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Actief <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Actief <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: total number of snippets.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: Name
nl: Naam

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: "Annuleren" om te stoppen, "Oké" om te verwijderen.

en: You are about to permanently delete the selected item.
nl: U staat op het punt het geselecteerde item definitief te verwijderen.

en: Export
nl: Exporteren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Activate
nl: Activeren

en: Network Activate
nl: Netwerk activeren

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Network Deactivate
nl: Netwerk deactiveren

en: Snippets per page
nl: Snippets per pagina

note: translators: %s: URL to Manage Snippets admin menu
en: You can save your snippets to a code snippets export file using the <a href="%s">Manage Snippets</a> page.
nl: U kunt uw snippets opslaan in een code snippets (.xml) export bestand door van de <a href="%s">Beheer snippets</a> pagina gebruik te maken.

en: Exporting
nl: Exporteren

note: translators: %s: URL to Snippets admin menu
en: Imported snippets will be added to the database along with your existing snippets. Regardless of whether the snippets were active on the previous site, imported snippets are always inactive until activated using the <a href="%s">Manage Snippets</a> page.
nl: Geïmporteerde snippets worden samen met uw bestaande snippets aan de database toegevoegd. Ongeacht of de snippets actief waren op de vorige site, geïmporteerde snippets zijn altijd inactief totdat ze worden geactiveerd via de pagina <a href="%s">Snippets beheren</a>.

en: You can load your snippets from a code snippets export file using this page.
nl: Via deze pagina kunt u uw snippets laden uit een exportbestand voor code snippets.

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Please be sure to check that your snippet is valid PHP code and will not produce errors before adding it through this page. While doing so will not become active straight away, it will help to minimize the chance of a faulty snippet becoming active on your site.
nl: Zorg er alstublieft voor dat u controleert of uw snippet geldige PHP code is en geen fouten veroorzaakt voordat u het via deze pagina toevoegt. Hoewel dit niet meteen actief wordt, helpt het de kans te verkleinen dat een defecte snippet op uw site actief wordt.

en: You need to fill out the name and code fields for your snippet to be added. While the description field will add more information about how your snippet works, what is does and where you found it, it is completely optional.
nl: U moet de naam- en codevelden invullen om uw snippet toe te voegen. Hoewel het beschrijvingsveld meer informatie zal toevoegen over hoe uw snippet werkt, wat het doet en waar u het heeft gevonden, is het volledig optioneel.

en: Adding Snippets
nl: Snippets aan het toevoegen

en: Be sure to check your snippets for errors before you activate them, as a faulty snippet could bring your whole blog down. If your site starts doing strange things, deactivate all your snippets and activate them one at a time.
nl: Zorg ervoor dat u uw snippets controleert op fouten voordat u ze activeert, aangezien een defecte snippet uw hele blog kan neerhalen. Als uw site vreemde dingen gaat doen, deactiveert uw al uw snippets en activeert u ze één voor één.

en: Safe Mode
nl: Veilige modus

en: Overview
nl: Overzicht

en: Plugin Website
nl: Plugin site

en: Support Forum
nl: Ondersteuningsforum

en: About Plugin
nl: Over de plugin

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Take the survey now
nl: Vul nu de enquête in

en: <strong>Have feedback on Code Snippets?</strong> Please take the time to answer a short survey on how you use this plugin and what you'd like to see changed or added in the future.
nl: <strong>Heeft u feedback over code snippets?</strong> neem de tijd om een ​​korte enquête in te vullen over hoe u deze plugin gebruikt en wat u in de toekomst gewijzigd of toegevoegd zou willen zien.

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Manage your existing snippets
nl: Beheer uw bestaande snippets

en: Settings
nl: Instellingen

en: Snippets Settings
nl: Snippets instellingen

[ctx: menu label]
en: Settings
nl: Instellingen

en: Selected snippets <strong>restored</strong>.
nl: Geselecteerde snippets <strong>teruggezet</strong>.

en: Snippet <strong>restored</strong>.
nl: Snippet <strong>teruggezet</strong>.

en: Selected snippets <strong>deactivated</strong>.
nl: Geselecteerde snippets <strong>gedeactiveerd</strong>.

en: Snippet <strong>deactivated</strong>.
nl: Snippet <strong>gedeactiveerd</strong>.

en: Selected snippets <strong>activated</strong>.
nl: Geselecteerde snippets <strong>geactiveerd</strong>.

en: Snippet <strong>activated</strong>.
nl: Snippet <strong>geactiveerd</strong>.

[ctx: menu label]
en: All Snippets
nl: Alle snippets

en: Import snippets from a code snippets export file
nl: Snippets importeren uit een exportbestand voor code snippets

en: Import Snippets
nl: Snippets importeren

en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: menu label]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Edit Snippet
nl: Snippet bewerken

en: You are not authorized to access this page.
nl: U bent niet geautoriseerd om deze pagina te openen.
