Plugins - Akismet Spam Protection - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (207 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
nl: %1$s heeft de status van de reactie veranderd naar %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
nl[0]: %d reactie kon niet gecontroleerd worden.
nl[1]: %d reacties konden niet gecontroleerd worden.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
nl[0]: %d reactie verplaatst naar Spam.
nl[1]: %d reacties verplaatst naar Spam.

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s approved | %s approved
nl[0]: %s goedgekeurd
nl[1]: %s goedgekeurd

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
nl[0]: %s reactie is als spam opgevangen.
nl[1]: %s reacties zijn als spam opgevangen.

en: %s missed spam | %s missed spam
nl[0]: %s gemiste spam
nl[1]: %s gemiste spam

en: %s reported this comment as not spam.
nl: %s rapporteerde deze reactie als geen spam.

en: %s reported this comment as spam.
nl: %s rapporteerde deze reactie als spam.

en: (opens in a new tab)
nl: (opent in een nieuwe tab)

en: (undo)
nl: (ongedaan maken)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
nl[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft uw site beschermd tegen %2$s spamreactie.
nl[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft uw site beschermd voor %2$s spamreacties.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
nl[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft uw site beschermd tegen <a href="%2$s">%3$s spamreactie</a>.
nl[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> heeft uw site beschermd tegen <a href="%2$s">%3$s spamreacties</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
nl: <a href="%s">Akismet</a> zorgt voor het blokkeren van spam op uw site.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
nl[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> reactie geblokkeerd door <strong>Akismet</strong>
nl[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> reacties geblokkeerd door <strong>Akismet</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
nl: <strong>Bijna klaar</strong> - configureer Akismet en zeg vaarwel tegen spam

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
nl: Een 12-karakter Akismet API sleutel. Beschikbaar op akismet.com/get/

en: API Key
nl: API-sleutel

en: API key must be set to fetch stats.
nl: API sleutel moet worden ingesteld om statistieken op te halen.

en: Accuracy
nl: Accuraatheid

en: Active
nl: Actief

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
nl: Akismet %s vereist WordPress %s of nieuwer.

en: Akismet Configuration
nl: Akismet-instellingen

en: Akismet Error Code: %s
nl: Akismet foutcode: %s

en: Akismet FAQ
nl: Akismet-FAQ

en: Akismet Setup
nl: Akismet-instellingen

en: Akismet Stats
nl: Akismet-statistieken

en: Akismet Support
nl: Akismet-ondersteuning

en: Akismet Widget
nl: Akismet-widget

en: Akismet anti-spam strictness
nl: Akismet-antispam-striktheid

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
nl: Akismet heeft deze reactie als spam gemarkeerd tijdens een automatisch identificatie.

en: Akismet caught this comment as spam.
nl: Akismet heeft deze reactie gemarkeerd als spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
nl[0]: Akismet heeft %s reactie gecontroleerd.
nl[1]: Akismet heeft %s reacties gecontroleerd.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
nl: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd tijdens een automatische opschoning.

en: Akismet cleared this comment.
nl: Akismet heeft deze reactie goedgekeurd.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
nl: Akismet kon uw reacties niet opnieuw controleren op spam.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
nl: Akismet is een probleem met een eerder SSL verzoek tegengekomen en heeft dit tijdelijk uitgeschakeld. Het gebruik van SSL voor verzoeken zal vanzelf weer worden ingeschakeld.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
nl: Akismet filtert spam zodat u kunt focussen op belangrijkere dingen.

en: Akismet has detected a problem.
nl: Akismet heeft een probleem gedetecteerd.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
nl[0]: Akismet heeft je %d uur bespaard!
nl[1]: Akismet heeft u %d uren bespaard!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
nl[0]: Akismet heeft je %d minuut bespaard!
nl[1]: Akismet heeft u %d minuten bespaard!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
nl[0]: Akismet heeft je %s dag bespaard!
nl[1]: Akismet heeft u %s dagen bespaard!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
nl: Akismet is niet geconfigureerd. Voer een API sleutel in.

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
nl: Akismet beschermt uw site nu tegen spam. Veel plezier met bloggen!

en: Akismet privacy notice
nl: Akismet privacy melding

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
nl: Akismet heeft deze reactie opnieuw gecontroleerd en gemarkeerd als spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
nl: Akismet heeft deze reactie opnieuw gecontroleerd en goedgekeurd.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
nl: Akismet kon deze reactie niet controleren (antwoord: %s), maar probeert dit automatisch opnieuw.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
nl: Akismet kon deze reactie niet controleren, maar zal het later automatisch opnieuw proberen.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
nl: Akismet kon deze reactie niet opnieuw controleren (antwoord: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
nl: Akismet kon deze reactie niet opnieuw controleren.

en: All systems functional.
nl: Alle systemen functioneren.

en: All time
nl: Allertijden

en: Always put spam in the Spam folder for review.
nl: Altijd spam in de spam-map plaatsen voor beoordeling.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
nl: Een Akismet API-sleutel is gedefinieerd in het %s bestand voor deze site.

en: Anti-Spam Settings
nl: Anti-spam instellingen

en: Awaiting spam check
nl: In afwachting van spam-controle

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Change
nl: Wijzig

en: Cheatin&#8217; uh?
nl: Aan het valsspelen?

en: Check for Spam
nl: Op spam controleren

en: Checking for Spam (%1$s%)
nl: Controleren op spam (%1$s%)

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
nl: Kies ervoor om automatisch de ergste spam te verwijderen of om deze altijd in de spam-map te stoppen.

en: Cleaning up spam takes time.
nl: Opruimen van spam duurt even.

en: Cleared by Akismet
nl: Goedgekeurd door Akismet

en: Click the Use this Key button.
nl: Klik op de knop 'Deze sleutel gebruiken'.

en: Comment #%d could not be checked.
nl: Reactie #%d kon niet gecontroleerd worden.

en: Comment #%d is not spam.
nl: Reactie #%d is geen spam.

en: Comment #%d is spam.
nl: Reactie #%d is spam.

en: Comment History
nl: Reactiehistorie

en: Comment discarded.
nl: Reactie verwijderd.

en: Comment not found.
nl: Reactie niet gevonden.

en: Comment status was changed to %s
nl: Reactiestatus is gewijzigd in %s

en: Comment was caught by %s.
nl: Reactie werd gevangen door %s.

en: Comments
nl: Reacties

en: Connect with API key
nl: Verbinden met API-sleutel

en: Connect with Jetpack
nl: Verbind met Jetpack

en: Contact Akismet support
nl: Contact opnemen met Akismet ondersteuning

en: Copy and paste the API key into the text field.
nl: De API-sleutel knippen en plakken in het tekstveld.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
nl: Momenteel niet in staat om statistieken op te halen. Probeer het opnieuw.

en: Detailed Stats
nl: Gedetailleerde statistieken

en: Disabled.
nl: Uitgeschakeld.

en: Disconnect this account
nl: Dit account ontkoppelen

en: Display a privacy notice under your comment forms.
nl: Geef een privacymelding weer onder het reactieformulier.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
nl: Toon het aantal reacties dat door Akismet is gemarkeerd als spam

en: Do not display privacy notice.
nl: Geef geen privacymelding weer.

en: Eliminate spam from your site
nl: Elimineer spam van uw site

en: Enabled.
nl: Ingeschakeld.

en: Enter an API Key
nl: API-sleutel invoeren

en: Enter your API key
nl: Voer uw API sleutel in

en: Enter/remove an API key.
nl: API-sleutel invoeren of verwijderen.

en: Failed to connect to Akismet.
nl: Verbinden met Akismet is mislukt.

en: Flagged as spam by %s
nl: Gemarkeerd als spam door %s

en: Flagged as spam by Akismet
nl: Door Akismet als spam gemarkeerd

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: For more information: %s
nl: Voor meer informatie: %s

en: History
nl: Geschiedenis

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
nl: Indien waar, zal Akismet automatisch de ergste spam verwijderen in plaats van het in de spam-map te plaatsen.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
nl: Als waar, toon het aantal goedgekeurde reacties naast iedere reactie-auteur op de reactie overzichtspagina.

en: If you already have an API key
nl: Als u al een API-sleutel hebt

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
nl: In 2012 is Akismet begonnen met abonnementen voor alle accounts. Volgens onze gegevens is er geen abonnement aan uw account gekoppeld. We stellen het op prijs dat u <a href="%s" target="_blank">met uw account gaat inloggen</a> en een abonnement kiest.

en: Learn more about usage limits.
nl: Meer informatie over gebruikslimieten.

en: Manual Configuration
nl: Handmatige configuratie

en: Manually enter an API key
nl: Handmatig een API sleutel invoeren

en: Missing
nl: Ontbrekend

en: Network functions are disabled.
nl: Netwerkfuncties zijn uitgeschakeld.

en: New to Akismet
nl: Nieuw bij Akismet

en: Next Billing Date
nl: Volgende facturatiedatum

en: No Subscription Found
nl: Geen abonnement gevonden

en: No comment history.
nl: Geen reactie geschiedenis.

en: No comments were caught as spam.
nl: Geen reacties zijn als spam opgevangen.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
nl: Geen zorgen! Neem contact op en we zorgen dat het goed komt.

en: Note:
nl: Notitie:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
nl: Op deze pagina kunt u de Akismet-plugin instellen.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
nl: Op deze pagina bent u in staat om uw Akismet instellingen te veranderen en uw spamstatistieken te bekijken.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
nl: Op deze pagina kunt u statistieken zien over de spam die weggefilterd is op uw site.

en: Overview
nl: Overzicht

en: Past six months
nl: Afgelopen zes maanden

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
nl: <a href="%1$s">WordPress updaten</a> naar een recente versie, of <a href="%2$s">ga terug naar versie 2.4 van de Akismet-plugin</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
nl: Bij vragen kunt u <a href="%s" target="_blank">het support team</a> benaderen.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
nl: De <a href="%s">Akismet-configuratie</a> controleren en contact opnemen met de hosting provider als het probleem blijft bestaan.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
nl: Neem contact op met <a href="%s" target="_blank">Akismet ondersteuning</a> voor ondersteuning.

en: Please enter a new key or <a href="%s" target="_blank">contact Akismet support</a>.
nl: Voer een nieuwe sleutel in of <a href="%s" target="_blank">neem contact op met Akismet ondersteuning</a>.

en: Please update your payment information.
nl: Werk uw betalingsgegevens hieronder bij.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
nl: Ga naar de <a href="%s" target="_blank">Akismet-accountpagina</a> om uw abonnement opnieuw te activeren.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
nl[0]: %d reactie verwerkt.
nl[1]: %d reacties verwerkt.

en: Re-adding...
nl: Opnieuw toevoegen...

en: Remove this URL
nl: Deze URL verwijderen

en: Removing...
nl: Verwijderen...

en: SSL Status
nl: SSL status

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Set up a different account
nl: Een ander account instellen

en: Set up your Akismet account
nl: Configureer uw Akismet account

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
nl: Stel uw Akismet account in om spamfiltering op deze site in te schakelen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Show approved comments
nl: Goedgekeurde reacties tonen

en: Show the number of approved comments beside each comment author
nl: Het aantal toegestane reacties tonen naast elke reactie-auteur

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
nl: Het aantal toegestane reacties tonen naast elke reactie-auteur op de reactie-overzichtspagina.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
nl: U aanmelden voor een account op %s om een API-sleutel te krijgen.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
nl: Stilletjes de ergste en vervelendste spam verwijderen zodat ik het nooit hoef te zien.

en: Since %1$s, your account made %2$s API calls, compared to your plan&#8217;s limit of %3$s.
nl: Sinds %1$s, heeft je account %2$s API aanroepen gedaan, vergeleken met je abonnement&#8217;s limiet van &#8217;%3$s.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
nl: Enkele reacties zijn nog niet door Akismet gecontroleerd op spam. Deze zijn tijdelijk vastgehouden voor controle en zullen later automatisch opnieuw gecontroleerd worden.

en: Spam Blocked
nl: Spam geblokkeerd

en: Spam blocked | Spam blocked
nl[0]: Spam geblokkeerd
nl[1]: Spam geblokkeerd

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
nl[0]: Spam ouder dan 1 dag in de <a href="%1$s">spam map</a> wordt automatisch verwijderd.
nl[1]: Spam ouder dan %2$d dagen in de <a href="%1$s">spam map</a> wordt automatisch verwijderd.

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Stats response could not be decoded.
nl: Statistieken reactie kon niet worden gedecodeerd.

en: Strictness
nl: Striktheid

en: Subscription Type
nl: Abonnementstype

en: Suspended
nl: Opgeheven

en: Temporarily disabled.
nl: Tijdelijk uitgeschakeld.

en: The API key you entered could not be verified.
nl: De sleutel die u hebt ingevoerd kon niet worden gecontroleerd.

en: The Akismet subscription plan
nl: Het Akismet-abonnementsplan

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
nl: De verbinding met akismet.com kan niet tot stand worden gebracht. Raadpleeg <a href="%s" target="_blank">onze documentatie over firewalls</a> en controleer uw serverconfiguratie.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
nl: De sleutel die u hebt ingevoerd is ongeldig. Controleer hem nog eens.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
nl: Abonnementstatus - actief, geannuleerd of geschorst

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
nl: De periode wanneer de statistieken worden opgehaald. Opties: 60 dagen, 6 maanden, altijd

en: The value provided is not a valid and registered API key.
nl: De ingevulde waarde is niet een geldige en geregistreerde API sleutel.

en: There is a problem with your API key.
nl: Er is een probleem met uw API-sleutel.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
nl: Er waren geen reacties om te controleren. Akismet controleert alleen reacties in afwachting van moderatie.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
nl[0]: Er is nu <a href="%2$s">%1$s reactie</a> in uw spam-wachtrij.
nl[1]: Er zijn nu <a href="%2$s">%1$s reacties</a> in uw spam-wachtrij.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
nl: Er staat niets in de <a href='%s'>spam-wachtrij</a> op dit moment.

en: This comment was reported as not spam.
nl: Deze reactie is gerapporteerd als geen spam.

en: This comment was reported as spam.
nl: Deze reactie is gerapporteerd als spam.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
nl: Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
nl: De API sleutel van deze site is hard gecodeerd en kan niet veranderd worden via de API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
nl: De API sleutel van deze site is hard gecodeerd en kan niet verwijderd worden.

en: Title:
nl: Titel:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
nl: Om verder te gaan, <a href="%s" target="_blank">upgrade naar een Enterprise abonnement</a>, zodat u de mogelijkheid hebt om ongelimiteerde sites te beheren.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
nl: Om uw site te helpen met transparantie onder privacywetten zoals de GDPR, kan Akismet een kennisgeving aan uw gebruikers weergeven onder uw reactieformulieren. Deze functie is standaard uitgeschakeld, maar u kunt deze hierboven inschakelen.

en: URL removed
nl: URL verwijderd

en: Un-spammed by %s
nl: Ontspamd door %s

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Upgrade to %s
nl: Upgrade naar %s

en: Upgrade your Subscription Level
nl: Upgrade je abonnementsniveau

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
nl: Gebruik uw Jetpack verbinding om Akismet te activeren.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
nl: Met miljoenen gebruikers is Akismet de beste manier om uw <strong>blog te beschermen tegen spam</strong>. Het houdt uw site beschermd zelfs terwijl u slaapt. Om te beginnen: activeer de Akismet plugin en ga dan naar <a href="admin.php?page=akismet-key-config">uw Akismet instellingen-pagina</a> om uw API sleutel te verkrijgen.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
nl: Met miljoenen gebruikers is Akismet de beste manier om uw <strong>blog te beschermen tegen spam</strong>. Het houdt uw site beschermd zelfs terwijl u slaapt. Om te beginnen: activeer de Akismet plugin en ga dan naar uw Akismet instellingen-pagina om uw API-sleutel te verkrijgen.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
nl: Met miljoenen gebruikers is Akismet de beste manier om uw <strong>blog te beschermen tegen spam</strong>. Uw site is volledig geconfigureerd en beschermd, zelfs terwijl u slaapt.

en: View comment history
nl: Reactiegeschiedenis bekijken

en: WP-Cron has been disabled using the DISABLE_WP_CRON constant. Comment rechecks may not work properly.
nl: WP-Cron is uitgeschakeld omdat de DISABLE_WP_CRON constante gebruikt is. Reactie controle kan mogelijk niet goed werken.

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
nl: We konden uw betaling niet verwerken. <a href="%s" target="_blank">Werk uw betalingsgegevens bij</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
nl: We verzamelen informatie over bezoekers die reageren op websites die onze Akismet anti-spam service gebruiken. De informatie die we verzamelen hangt af van hoe de gebruiker Akismet heeft ingesteld voor de site, maar normaliter zit hier het IP-adres van de reageerder, user agent, referrer en website URL (met ook andere informatie zoals naam, gebruikersnaam, e-mailadres en deze reactie zelf) bij.

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
nl: Wilt u <a href="%s">reacties in afwachting controleren</a>?

en: You are connected as %s.
nl: U bent verbonden als %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
nl: U kunt ons helpen spam te bestrijden door upgraden van uw account en <a href="%s" target="_blank">een klein bedrag bij te dragen</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
nl: U heeft geen Akismet pakket.

en: You don&#8217;t have permission to do that.
nl: Daar heeft u geen toestemming voor.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
nl: U hebt een API-sleutel nodig om de Akismet-service te activeren op uw site.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Plus subscription.
nl: U gebruikt Akismet op veel te veel sites voor uw Plus abonnement.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Plus subscription allows.
nl: U gebruikt uw Akismet sleutel op meer sites dan uw Plus abonnement toestaat.

en: Your API key is no longer valid.
nl: Uw API sleutel is niet langer geldig.

en: Your Akismet account usage is approaching your plan&#8217;s limit
nl: Uw Akismet accountgebruik nadert de limiet van uw abonnement

en: Your Akismet account usage is over your plan&#8217;s limit
nl: Uw Akismet accountgebruik heeft de limiet van uw abonnement overschreden

en: Your Akismet plan has been cancelled.
nl: Uw Akismet abonnement is geannuleerd.

en: Your Akismet subscription is suspended.
nl: Uw Akismet abonnement is gestopt.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for three consecutive months. We have restricted your account for the rest of the month. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
nl: Uw Akismet gebruik is al drie maanden achter elkaar hoger dan de limiet van uw plan. We hebben je account voor de rest van de maand beperkt. Upgrade uw plan zodat Akismet door kan gaan met het blokkeren van spam.

en: Your Akismet usage has been over your plan&#8217;s limit for two consecutive months. Next month, we will restrict your account after you reach the limit. Please consider upgrading your plan.
nl: Uw Akismet gebruik overschrijdt de limiet van uw plan gedurende twee opeenvolgende maanden. Volgende maand zullen we uw account beperken als u de limiet bereikt hebt. Overweeg alstublieft uw plan te upgraden.

en: Your Akismet usage is nearing your plan&#8217;s limit for the third consecutive month. We will restrict your account after you reach the limit. Upgrade your plan so Akismet can continue blocking spam.
nl: Uw Akismet gebruik nadert voor de derde achtereenvolgende maand de limiet van uw plan. We zullen je account beperken als uw de limiet bereikt. Upgrade uw plan zodat Akismet door kan gaan met het blokkeren van spam.

en: Your Plus subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Plus subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
nl: Uw Plus-abonnement maakt het gebruik van Akismet op slechts één site mogelijk. Koop <a href="%s" target="_blank">extra Plus abonnementen</a> of upgrade naar een Enterprise abonnement waarmee Akismet op onbeperkte sites kan worden gebruikt.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
nl: Uw webserver kan geen SSL verzoeken doen; neem contact op met uw webhoster en vraag hen ondersteuning voor SSL verzoeken toe te voegen.

en: Your account has been restricted
nl: Uw account is beperkt

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
nl: Mogelijk blokkeert de firewall Akismet om te verbinden met de API. Neem contact op met de hosting provider en verwijs naar <a href="%s" target="_blank">onze documentatie over firewalls</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
nl: Uw site kan niet verbinden met de Akismet servers.

en: Your subscription for %s is cancelled.
nl: Uw abonnement voor %s is geannuleerd.

en: Your subscription for %s is suspended.
nl: Uw abonnement voor %s is geschorst.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
nl: Je hosting provider of serverbeheerder heeft de <code>gethostbynamel</code> functies van PHP uitgeschakeld.  <strong>Akismet kan niet correct functioneren totdat dit gerepareerd is.</strong>  Neem contact op met de webhoster of firewall beheerder en geef <a href="%s" target="_blank">deze informatie over de systeemeisen van Akismet.</a>.
