Plugins - Enable Media Replace - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (126 entries)

en: 			You are about to replace %s in your media library. This will be %spermanent%s. %s You can click on the new image panel and select a file from your computer. You can also drag and drop a file into this window
nl: 		Je gaat %s vervangen in je mediabibliotheek. Dit wordt %spermanent%s. %s je kunt op het nieuwe afbeeldingspaneel klikken en een bestand van je computer selecteren. Je kunt ook een bestand slepen en neerzetten in dit venster

en: %s New Beta Feature! %s %s Enable Media Replace now gives you the ability to remove the background of any image. Try it out in the Media Library: hover over an image and click on Remove Background. Or just click on Remove background from the image editing window! %s
nl: %s nieuwe beta functie! %s %s Enable Media Replace geeft je nu de mogelijkheid om de achtergrond van elke afbeelding te verwijderen. Probeer het uit in de mediabibliotheek: hoveren met de muis over een afbeelding en klik op achtergrond verwijderen. Of klik gewoon op achtergrond verwijderen in het afbeelding bewerken venster! %s

en: %s f %s exceeds the maximum upload size for this site.
nl: %s f %s overschrijdt de maximale uploadgrootte voor deze site.

en: ( %s ) or %s click here to continue %s
nl: ( %s ) of %s klik hier om verder te gaan %s

en: ACTIVATE
nl: ACTIVEREN

en: Activate
nl: Activeer

en: An error occured
nl: Een fout is opgetreden

en: An unknown error has occured
nl: Er is een onbekende fout opgetreden

en: Background Color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Background Removal Options
nl: Opties voor achtergrondverwijdering

en: Bad remove of background report
nl: Slechte verwijdering van achtergrond rapport

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Click here to upload or drop file in area
nl: Klik hier om een bestand te uploaden of te plaatsen

en: Copying replacement file to destination failed
nl: Kopiëren van vervanging bestand naar bestemming mislukt

en: Create beautiful, fast-loading photo & video galleries for your site in minutes.
nl: Maak binnen enkele minuten prachtige, snel ladende foto & videogalerijen voor je site.

en: Current
nl: Huidig

en: Custom Date
nl: Aangepaste datum

en: Did you know that you can also optimize the images on your website to make them load faster?
nl: Wist je dat je ook de afbeeldingen op je site kunt optimaliseren om ze sneller te laden?

en: Dismiss this notice
nl: Negeer dit bericht

en: Download failed
nl: Download mislukt

en: Drop File
nl: Plak bestand

en: Enable replacing media files by uploading a new file in the "Edit Media" section of the WordPress Media Library.
nl: Inschakelen vervangen van mediabestanden door het uploaden van een nieuw bestand in de sectie "Media bewerken" van de WordPress Media Bibliotheek.

en: Envira Gallery activated!
nl: Envira Gallery geactiveerd!

en: Error in request. Please try again
nl: Fout in aanvraag. Probeer het opnieuw

en: Error updating WordPress post in the database
nl: Fout bij het updaten van WordPress bericht in de database

en: Error while sending form (no key). Please try again.
nl: Fout bij het verzenden van het formulier (geen sleutel). Probeer het opnieuw.

en: Fail Safe :: Source Location returned empty string. Not replacing content
nl: Fail Safe :: Bron locatie heeft een lege string geretourneerd. Inhoud niet vervangen

en: Fail Safe :: Source Location seems to be a directory.
nl: Fail Safe :: Bron locatie lijkt een map te zijn.

en: Fail to validate form nonce. Please try again
nl: Formulier nonce niet gevalideerd. Probeer opnieuw

en: File is offloaded and can't be moved to other directory
nl: Bestand is offloaded en kan niet worden verplaatst naar andere folder

en: File successfully replaced
nl: Bestand succesvol vervangen

en: Get Pro
nl: Koop Pro

en: Hello! %s This is a report of a background removal that did not go well %s Url: {url} %s Settings : {settings} %s Thank you! %s
nl: Hallo %s Dit is een rapport van een achtergrond verwijdering die niet goed ging %s Url: {url} %s instellingen : {instellingen} %s Bedankt! %s

en: Hide Details
nl: Verberg details

en: INSTALL NOW
nl: NU INSTALLEREN

en: If a CDN is used, remember to clear the cache for this image!
nl: Als een CDN wordt gebruikt, vergeet dan niet de cache voor deze afbeelding te wissen!

en: If you need help, please see the plugin %sdocumentation%s. It contains clear solutions to most of the problems you may encounter when using our plugin.
nl: Als je hulp nodig hebt, raadpleeg dan de plugin %sdocumentation%s. Het bevat duidelijke oplossingen voor de meeste problemen die je kunt tegen komen bij het gebruik van onze plugin.

en: If you replace the file with a different filetype, this file might become unreadable and / or cause unexpected issues
nl: Als je het bestand vervangt door een ander bestandstype, kan dit bestand onleesbaar worden en/of onverwachte problemen veroorzaken

en: If you select this option, the image will have a solid color background and you can choose the color code from the color picker below.
nl: Als je deze optie selecteert, krijgt de afbeelding een effen achtergrondkleur en kun je de kleurcode kiezen uit de onderstaande kleurenkiezer.

en: In Minutes
nl: In enkele minuten

en: Install now
nl: Installeer nu

en: Installing ...
nl: Installeren...

en: Is your website slow?
nl: Is je site traag?

en: Just replace the file
nl: Alleen het bestand vervangen

en: Keep the date %s(%s)%s
nl: Bewaar de datum %s(%s)%s

en: M j, Y @ H:i
nl: j F Y H:i

en: Maximum file size: <strong>%s</strong>
nl: Maximale bestandsgrootte: <strong>%s</strong>

en: NOTE: You are about to replace the media file "%s". There is no undo. Think about it!
nl: OPMERKING: je staat op het punt het mediabestand "%s" te vervangen. Ongedaan maken is niet mogelijk. Denk er over na!

en: New
nl: Nieuw

en: New! Click here to remove the background of this image!
nl: Nieuw! Klik hier om de achtergrond van deze afbeelding te verwijderen!

en: No attachment ID given
nl: Geen bijlage ID gegeven

en: No permission for user
nl: Geen toestemming voor gebruiker

en: Note: If you enable this option, the name and type of the file you are uploading will replace the old file. All links pointing to the current file (%s) will be updated to point to the new file name. (If other websites link directly to the file, those links will no longer work. Be careful!)
nl: Opmerking: als je deze optie inschakelt, zullen de naam en het type van het bestand dat je uploadt, het oude bestand vervangen. Alle links die verwijzen naar het huidige bestand (%s) zullen worden geüpdatet om te verwijzen naar de nieuwe bestandsnaam. (Als andere sites direct naar het bestand linken, zullen die links niet meer werken. Wees voorzichtig!)

en: Note: This option requires you to upload a file of the same type (%s) as the file you want to replace. The attachment name will remain the same (%s) regardless of what the file you upload is called. If a CDN is used, remember to clear the cache for this image!
nl: Opmerking: deze optie vereist dat je een bestand uploadt van hetzelfde type (%s) als het bestand dat je wil vervangen. De naam van de bijlage blijft hetzelfde (%s) ongeacht hoe het bestand dat je uploadt heet. Als een CDN wordt gebruikt, vergeet dan niet de cache voor deze afbeelding te wissen!

en: Now
nl: Nu

en: Opacity:
nl: Doorzichtigheid:

en: Optimize all images %s automatically
nl: Optimaliseer alle afbeeldingen %s automatisch

en: Options
nl: Opties

en: Original
nl: Origineel

en: Path: %s is not within basedir reported as: %s
nl: Pad: %s is niet binnen basedir gerapporteerd als: %s

en: Place the newly uploaded file in this folder:
nl: Plaats het nieuw geüploade bestand in deze map:

en: Please note that if you upload a new image, only the embeds/links of the original size image will be replaced in your posts.
nl: Let op: als je een nieuwe afbeelding uploadt, worden alleen de insluitingen/links van de originele afbeelding vervangen in je berichten.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Remove  background
nl: Achtergrond verwijderen

en: Remove Media Background
nl: Media achtergrond verwijderen

en: Remove background
nl: Achtergrond verwijderen

en: Remove the background after replacing this image!
nl: Verwijder de achtergrond na het vervangen van deze afbeelding!

en: Removing background...
nl: Achtergrond aan het verwijderen…

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace Media
nl: Media vervangen

en: Replace Media Upload
nl: Vervangen Mediabestand Upload

en: Replace media
nl: Vervang media

en: Replace the date with the current date %s(%s)%s
nl: Vervang de datum door de huidige datum %s(%s)%s

en: Replace the file, use the new file name, and update all links
nl: Vervang het bestand, gebruik de nieuwe naam, en update alle links

en: Replace this image with another one instead!
nl: Vervang deze afbeelding door een andere!

en: Replaced By
nl: Vervangen door

en: Replaced Thumbnails Preview
nl: Voorbeeld van vervangen thumbnails

en: Replacement Image could not be downloaded or does not exist
nl: Vervanging afbeelding kon niet worden gedownload of bestaat niet

en: Replacement Options
nl: Vervangingsopties

en: Report bad background removal
nl: Slechte achtergrond verwijdering rapporteren

en: Returns a transparent background if it is a PNG image, or a white one if it is a JPG image.
nl: Geeft een transparante achtergrond als het een PNG afbeelding is, of een witte als het een JPG afbeelding is.

en: Revised
nl: Herzien

en: See Details
nl: Zie de details

en: Select Replacement Media
nl: Selecteer vervangende media

en: Set a Custom Date
nl: Een aangepaste datum instellen

en: Shortpixel Adaptive Images activated!
nl: Shortpixel Adaptive Images geactiveerd!

en: Shortpixel activated!
nl: Shortpixel geactiveerd!

en: Solid background
nl: Soliede achtergrond

en: Something went wrong while writing the file or directory
nl: Er ging iets mis tijdens het schrijven van het bestand of de folder

en: Specificed directory is outside the upload directory. This is not allowed for security reasons
nl: Gespecificeerde folder is buiten de upload folder. Dit is om veiligheidsredenen niet toegestaan

en: Specificed new directory does not exist. Path must be a relative path from the upload directory and exist
nl: De aangegeven nieuwe map bestaat niet. Pad moet een relatief pad zijn vanuit de upload map en moet bestaan ​​

en: Start Serving %s Optimized, %s Nextgen images %s From a global CDN
nl: Begin met het serveren van %s Optimized, %s Nextgen afbeeldingen %s van een wereldwijd CDN

en: Temp file does not exist
nl: Temp bestand bestaat niet

en: The background could not be removed in a reasonable amount of time. The file might be too big, or the API could be busy. Please try again later!
nl: De achtergrond kon niet binnen een redelijke tijd worden verwijderd. Het bestand kan te groot zijn, of de API kan bezet zijn. Probeer het later nog eens!

en: The custom time format submitted is invalid
nl: De ingediende aangepaste tijd format is ongeldig

en: The file upload has been rejected for security reason. WordPress might not allow uploading this extension or filetype
nl: Het uploaden van het bestand is om veiligheids redenen geweigerd. WordPress staat het uploaden van deze extensie of dit bestand type niet toe

en: The form submitted is missing various fields
nl: Het ingediende formulier mist verschillende velden

en: The replacement file does not have the same file type. This can lead to unexpected issues ( %s )
nl: Het vervangende bestand heeft niet hetzelfde bestandstype. Dit kan leiden tot onverwachte problemen ( %s )

en: The replacement file type does not seem to be allowed by WordPress. This can lead to unexpected issues
nl: Vervangend bestandstype lijkt niet te worden toegestaan ​​door WordPress. Dit kan onverwachte problemen veroorzaken

en: The target file already exists in this directory. Please try another name / directory
nl: Het doel bestand bestaat al in deze folder. Probeer een andere naam/folder

en: The upload from your browser seem to have failed
nl: Het uploaden vanuit je browser lijkt te zijn mislukt

en: There was an error installing the addon. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het installeren van de add-on. Probeer het opnieuw.

en: There was an issue with updating your image URLS: Search and replace have different amount of values. Aborting updating thumbnails
nl: Er was een probleem met het updaten van je afbeeldings URL's: zoeken en vervangen hebben verschillende waarden. Updaten van thumbnails afbreken

en: This can happen when the window is open for a long time and/or there has been a timeout.  You can go back to previous screen and try again. If this happens each time when replacing, contact us
nl: Dit kan gebeuren wanneer het venster lang openstaat en/of er een time-out is geweest. Je kunt teruggaan naar het vorige scherm en het opnieuw proberen. Als dit elke keer gebeurt bij het vervangen, neem dan contact met ons op

en: This error is shown because you try to move the image to another folder, which already has this file
nl: Deze fout wordt getoond omdat je de afbeelding probeert te verplaatsen naar een andere map, die dit bestand al heeft

en: This file seems not available anymore. Please try again
nl: Dit bestand lijkt niet meer beschikbaar te zijn. Probeer het opnieuw

en: Thumbnails were not generated
nl: Miniaturen zijn niet gegenereerd

en: To remove the background, click the link and select the options.
nl: Om de achtergrond te verwijderen, klik je op de link en selecteer je de opties.

en: To remove the background, click the link.
nl: Klik op de link om de achtergrond te verwijderen.

en: To replace the current file, click the link and upload a replacement file.
nl: Klik op de link om het bestaande bestand te vervangen door een nieuw te uploaden bestand.

en: Transparent/white background
nl: Transparante/witte achtergrond

en: Try the %sShortPixel Image Optimizer%s plugin!
nl: Probeer de %sShortPixel afbeelding optimizer%s plugin!

en: Updating the WordPress attachment failed
nl: Het updaten van de WordPress bijlage is mislukt

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload a new file
nl: Uploaden nieuw bestand

en: When replacing the media, do you want to:
nl: Wil je bij het vervangen van de media:

en: You can return to %s previous page %s
nl: Je kunt terugkeren naar de %s vorige pagina %s

en: You do not have permission to upload files for this author.
nl: Je hebt geen toestemming om bestanden voor deze auteur te uploaden.

en: You do not have permission to upload files.
nl: Je hebt geen toestemming om bestanden te uploaden.

en: You don't have permission to edit this image
nl: Je hebt geen toestemming om deze afbeelding te bewerken

en: You don't have permission to upload images. Please refer to your administrator
nl: Je hebt geen toestemming om afbeeldingen te uploaden. Raadpleeg je beheerder

en: You will be redirect to the image screen in a few seconds.
nl: Je wordt binnen enkele seconden omgeleid naar het afbeeldingen scherm.

en: Your S3-Offload plugin version doesn't seem to be compatible. Please upgrade the S3-Offload plugin
nl: Je S3 Offload plugin versie lijkt niet compatibel te zijn. Upgrade de S3 Offload plugin

en: Your image has been replaced!
nl: Je afbeelding is vervangen!

en: Your image has been successfully replaced!
nl: Je afbeelding is met succes geplaatst!

en: [Data]
nl: [Gegevens]
